У Києві в лікарні для хворих на коронавірус зробили ремонт

У Києві в лікарні для хворих на коронавірус зробили ремонт

У міській лікарні № 3 відремонтували два корпуси.

Як виглядає сьогодні цей медичний заклад перевірив мер столиці Віталій Кличко.

– Вчора відвідав міську лікарню № 3. Перевірив, як там відремонтували обидва корпуси медзакладу та приймальне відділення. Лікарні майже 50 років. І жодного разу капітального ремонту там не робили. На сьогодні в медзакладі здійснили капремонт та утеплення фасадів корпусів. А також повністю відремонтували та обладнали приймальне і центральне стерилізаційне відділення. Тепер вони не поступаються європейським стандартам. Із комфортними умовами і найсучаснішим обладнанням. А для зручності людей із вадами зору на дверях до оглядових кабінетів розмістили таблички зі шрифтом Брайля, – повідомив мер. 

Відремонтували в лікарні і мережі електропостачання та каналізаційні мережі. Та закупили цього року сучасного обладнання на 43 мільйони гривень.

Наступними планують оновити реанімаційне відділення та операційний блок. 

– Лікарня № 3 – одна з опорних для лікування хворих на коронавірус. Тут створили інфекційне відділення на 30 ліжок. 10 з яких – для інтенсивної терапії. Відділення почало працювати в жовтні та надало допомогу вже 86 пацієнтам. І в лікарні вже облаштовують додатково 60 ліжок для хворих на коронавірус, – підкреслив Віталій Кличко. 

Тільки для боротьби з COVID-19 місто закупило для медзакладу обладнання на 1,7 млн грн. А також – необхідні медикаменти, медичні матеріали та засоби захисту.

Нагадаємо, ще 635 киян захворіли на коронавірус.

Оксана МИКОЛАЄНКО, «Вечірній Київ»