Безпечні вибори: Кличко розповів про заходи

Безпечні вибори: Кличко розповів про заходи

Мер Києва Віталій Кличко закликав правоохоронців забезпечити правопорядок та законність у день місцевих виборів 25 жовтня та під час підрахунку голосів.

– Правоохоронців я закликаю забезпечити законність та правопорядок у день виборів та під час підрахунку голосів. Вибори мають відбутися демократично і прозоро, – наголосив Кличко. 

Він нагадав, що всі дільниці забезпечені необхідними дезінфікуючими засобами та засобами захисту. Місто виділило на це 1,3 млн гривень. Також створили резерв захисних костюмів для членів дільничних виборчих комісій, які будуть виїжджати до тих, хто голосує вдома. 

Кличко зазначив, що громадський порядок у Києві під час виборів охоронятимуть близько 8 тисяч поліцейських. Із них 4,5 тисячі безпосередньо на виборчих дільницях. Також у патрулюванні в парках, скверах та на вокзалах поліцейським допомагатиме Муніципальна охорона. 

– Крім того, на випадок повідомлень про замінювання дільниць 25 жовтня у столиці чергуватимуть 12 груп вибухотехніків. А також – 100 бригад швидкої допомоги, – підкреслив Віталій Кличко.

Ольга Косова, фото Бориса Корпусенка