Київські комунальники передали на утилізацію велику партію небезпечних відходів

Київські комунальники передали на утилізацію велику партію небезпечних відходів

З Києва продовжують вивозити небезпечне сміття. КП «Київкомунсервіс» відправило на перероблення велику партію ламп, які кияни викинули у спеціальні контейнери.

– Передали на утилізацію чергову партію енергоощадних ртутовмісних та люмінесцентних ламп, у кількості 11 500 штук, ліцензованому підрядному підприємству ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ», які зібрані зі спеціальних помаранчевих контейнерів, за останніх пів року, зазначили на підприємстві.

Таким чином небезпечні відходи не потраплять на сміттєзвалище, а гарантовано будуть перероблені відповідно до всіх вимог та чинних стандартів.

– Закликаємо активніше користуватися контейнерами за їх прямим призначенням, таким чином ми уникнемо потрапляння значної кількості небезпечних відходів у навколишнє середовище та його забруднення. Дякуємо за небайдужість та належне користування контейнерами! Шануймо себе та працю інших людей! – наголошують комунальники.

Нагадаємо, спеціальні помаранчеві контейнери призначені для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергоощадних ламп.

Для зручності киян, комунальники навіть створили карту, з якої можна дізнатися, де розміщені смітники для небезпечних відходів.

Нагадаємо, Київ налагодив алгоритми сортування й переробки, а зараз потрібно розвивати далі ці процеси. У місті працює до десяти сортувальних майданчиків на виробничих базах перевізників сміття та сортувальні станції, що працюють із перевізниками відходів за договором.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»