Які столичні парки є найкращими для спорту

Які столичні парки є найкращими для спорту

З приходом осені ранок стає темнішим і прохолоднішим, й так хочеться залишитися під ковдрою, забувши про щоденні тренування. Проте холодний сезон – ще не привід ховати кросівки далеко в шафу. Адже саме восени ні в якому разі не слід нехтувати ранковими пробіжками, тому що дефіцит вітаміну D, нестача свіжого повітря та довгі години в приміщенні дуже негативно впливають на стан вашого здоров'я. А щоб з усім цим боротися – досить просто вийти на пробіжку. Журналісти «Вечірнього Києва» підібрали наймальовничіші локації для бігу в Києві.

1. Голосіївський парк.

Одним із найкращих парків у столиці є Голосіївський парк ім. Максима Рильського. Мешканцям Голосієва дуже пощастило, адже у парку не тільки затишно й гарно, там є зручні місця для бігу, які поєднують у собі лісові стежки й асфальтовані доріжки. А якщо зайти трохи далі, можна потрапити у справжній ліс і добігти аж до Музею просто неба в Пирогові.

Адреса: Голосіївський проспект.

2. Оболонь для бігу.

Ідеальні місця для бігу в цьому районі – Оболонська набережна та парк «Наталка», вони влаштовані за європейськими стандартами. Під час тренувань на набережній можна помилуватися водами Дніпра.

Адреса: вулиця Оболонська Набережна, 9.

3. Ботанічний сад ім. М. Гришка.

Одним із найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей столиці є ботанічний сад ім. М. Гришка. Він розташований неподалік центру. Тут можна «мандрувати» регіонами Євразії: хвойні та листяні ліси, березовий гай, букові й липово-кленові алеї й навіть корейський садок. Окрім цього – чудовий рельєф з різноманітними гірками та мальовничі краєвиди з дніпровських схилів. Отже не дивно, що ботанічний сад став улюбленим місцем столичних бігунів.

Адреса: вулиця Тимірязєвська, 1.

4. Труханів острів.

Ліси та луки, озера та Дніпро – такий краєвид чекає на бігунів, які обрали своїм місцем для пробіжки Труханів острів. Саме тут є найзручніше та найприродніше покриття для бігу – ґрунтові стежки та трава! Фактично щотижня на Трухановому острові влаштовують runday – забіг на 5 км з фіксацією часу. Стартують на початку Труханівської вулиці з боку Паркового мосту. Вся траса проходить по асфальту, але також можна бігти по ґрунтовому узбіччю. Рельєф плаский, без набору висоти. Фініш знаходиться у місці старту.

Адреса: Труханів острів.

5. Парк Київського політехнічного інституту.

Чудовий парк, не тільки для прогулянок з друзями, а й пробіжок. Політехнічний парк має форму трапеції, він пологий і лежить під невеличким кутом. У середині прокладено багато доріжок, стоять ліхтарі та лавки для відпочинку. Завдяки асфальтованим доріжкам та великій кількості ліхтарів бігати буде зручно навіть ввечері.

Адреса: проспект Перемоги.