Київські блогери розкажуть, як забрати вірного друга з притулку

Київські блогери розкажуть, як забрати вірного друга з притулку

Соната, Зора, Мамба, Зак та ще кілька десятків собак чекають на своїх господарів. Про те, як їх можна забрати з притулку киянам розповідатимуть відомі блогери. Проєкт  «Стань моєю родиною»  започаткував Київський комунальний притулок для тварин спільно з відомими людьми.

-Блогери – це зірки нашого часу. Вони мають колосальний вплив на формування цінностей у молоді, вони надихають інших і на них рівняються. Об’єднавши спільні зусилля, ми формуємо майбутнє – гуманне і добре поводження з тваринами у молодих людей, які надихнуться прикладом і візьмуть додому безпритульну тварину. Крім того, сам візит молодих людей до нашого притулку, їхній діалог із тваринами – це радість для наших чотириногих, які так потребують ласки й спілкування. Як керівник цього напрямку, я продовжуватиму цю ініціативу і закликаю всіх небайдужих людей: долучайтесь, популяризуйте тему адопції й прилаштування, – розповіла в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

Першими зірковими гостями притулку стали учасники ТІК-ТОК хаусу (об’єднання блогерів-тік-токерів) «TOP TEAM HOUSE»: Єгор Малібаш, Євген Мухін, Анна Трінчер, Іра Кудашова, Олексій Чорний, Владислав Рудницький та Олександра Кузьменко.

Із тваринами, що шукають домівку, можна познайомитися за посиланням.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»