У Києві дали рекомендації освітянам на час осінніх канікул

У Києві дали рекомендації освітянам на час осінніх канікул

21 жовтня у столичних закладах освіти почалися осінні канікули. 

422 школи закрилися для учнів, проте 41 заклад позашкільної освіти продовжуватиме працювати у змішаному форматі (і онлайн, і офлайн), для створення безпечного дозвілля для дітей. А це понад 5 тисяч гуртків, у яких навчаються майже 80 тисяч вихованців.

Департамент освіти і науки Києва оприлюднив відкритий лист директорки Департаменту Олени Фіданян з рекомендаціями керівникам закладів та інформацією для батьків школярів. 

– Зважаючи, що Київ повернувся до «помаранчевого» рівня просимо не забувати не Вашу особисту безпеку. У канікулярний час також слід використовувати захисні щітки, маски, дотримуватися соціальної дистанції, утримуватися від очного спілкування з колегами, звернулася Олена Фіданян до педагогів. 

Керівникам закладів очільниця Департаменту нагадала про обмеження у проведенні масових заходів і порекомендувала й надалі використовувати онлайн режим для проведення нарад, робочих зустрічей, педагогічних рад, спілкування того. 

– Враховуючи, що переважна кількість закладів освіти є виборчими дільницями, звертаємо увагу на необхідність створення протиепідемічних умов у закладі, максимально обмеживши контакти працівників закладу зі сторонніми особами обов’язковому використанні усіма присутніми засобів індивідуального захисту, проведенні провітрювання, своєчасної дезінфекції приміщень, особливо перед початком освітнього процесу у ІІ чверті, йдеться у листі. 

Олена Фіданян проінформувала батьків, що для організації безпечного дозвілля дітей у канікулярний період працюватимуть усі заклади позашкільної освіти Києва, як в усному і змішаному,, так і в режимі онлайн. З графіками їх роботи та запланованими заходами можна ознайомитися на сайті Департаменту освіти і науки у рубриці Осінні цікаві канікули ОК. 

Також протягом осінніх канікул буде проведене онлайн-опитування щодо організації навчання у першій чверті 2020 року.

Текст листа

Нагадаємо, за час карантину кількість велосипедистів у Києві зросла вдвічі: де і куди їздили.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»