Київська опера на Подолі презентує сучасний балет

Київська опера на Подолі презентує сучасний балет

24 жовтня у Київській опері (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбудеться прем’єра балету на музику зарубіжних композиторів «Далеко по сусідству». Хореограф-постановник та автор лібрето балету – Артем Шошин.

Це перша балетна прем’єра Київської опери у новому 39-му театральному сезоні. Постановка здійснена у сучасній хореографії та доступною для кожного мовою розповідає про одвічні цінності, котрі не варто забувати протягом усього людського життя.

 Від самого народження нас супроводжують зустрічі з людьми, що невидимими нитками плетуть павутину нашого внутрішнього світу. Його формують батьки, друзі, кохані. Іноді ми можемо опинитись зрадженими, а часом зраджуємо й самі. І життя може стати згустком невисловлених образ, прикрих звинувачень, несправджених надій. Тільки найсильніші духом здатні витримати змагання між невблаганним Фатумом та всеохоплюючою Любов’ю, – коментує ідею балету хореограф-постановник Артем Шошин.

«Далеко по сусідству» – одноактний балет, лаконічна історія довжиною в одне людське життя, що трапилася дуже далеко чи навпаки — по сусідству із вами.

Коли: 24 жовтня о 19:00.
Де: Київська опера (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва), вул. Межигірська, 2.
Вартість квитків: 100 – 300 грн.

Нагадаємо, «Маленький принц» оживе у київському балеті.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»