На виборчі дільниці у Києві доставили дезінфектори та маски

На виборчі дільниці у Києві доставили дезінфектори та маски

Цієї неділі, 25 жовтня, відбудуться місцеві вибори. Щоб вони пройшли безпечно, місто закупило для всіх виборчих дільниць дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що на ці потреби місто виділило з бюджету 1 мільйон 300 тисяч гривень. Засоби вже доставлені на 1 109 виборчих дільниць Києва.

Члени комісій отримали чіткий регламент роботи в день голосування. Зокрема, щодо обов’язкової дезінфекції дільниць: її мають у день виборів зробити 4 рази.

– Я звертаюся до киян: на виборчих дільницях тримайте соціальну дистанцію. Обов’язково будьте в масці. Не ведіть із собою дітей. На вході до дільниць вам мають виміряти температуру. А також перевірити наявність захисної маски. Вибори відбудуться безпечно, якщо ми всі свідомо поставимося до свого здоров’я та дотримання необхідних правил. А ми здатні це зробити! – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що в день виборів Муніципальна охорона Києва буде допомагати поліції забезпечувати правопорядок на дільницях та патрулювати вулиці столиці.