У столиці провели фестиваль жіночого здоров'я

У столиці провели фестиваль жіночого здоров'я

У неділю на Оболоні пройшов благодійний фестиваль здоров'я та жіночої краси «БЮСТ-ФЕСТ», присвячений боротьбі з раковими захворюваннями молочних залоз. Адже жовтень – Всесвітній місяць боротьби з раком жіночих грудей. Подія відбулася за підтримки мецената та громадського діяча Владислав Трубіцина. 

У рамках «БЮСТ-ФЕСТу» про жіноче здоров'я говорили медики, громадські діячі, письменники та артисти. Також відбувся ярмарок сімейної літератури та виставка картин сучасного художника Олексія Шнеєра.

До фестивалю долучилися президент ГО «Здоров'я жіночих грудей» Павло Денищук, в. о. директора Національного інституту раку Олександр Яцина, CEO Фонду Девіда Лінча Дмитрий Овечкін, директор видавництва «Саміт-Книга» Іван Степурін.

На свято жіночої краси завітали народна артистка Галина Яблонська, актриса театру і кіно Римма Зюбіна, народна артистка України Лариса Кадочнікова, письменниця та етнографиня Ірина Ігнатенко, дієтологиня Юлія Трофимчук, керівник міжнародного руху «Занародження» Яна Нєтікова, хірург-онколог Іван Смоланка, письменник та кінокритик Станіслав Сукненко.


 
Під час фестивалю усі охочі жінки змогли пройти безкоштовне обстеження грудей.

Засновник і керівник Науково-дослідного інституту NANO SAPIENS Ігор Дідковський представив присутнім один з найкращих мамографів у світі МАМОS, створений на основі вітчизняних наукових розробок. Апарат цілком простий у використанні, безпечний для організму і дає вичерпну інформацію про стан молочних залоз.

Нагадаємо, відділення екстреної медичної допомоги із фітнес-залом запрацювало на Святошині/