У Києві проходять безкоштовні екскурсії місцями Революції Гідності

У Києві проходять безкоштовні екскурсії місцями Революції Гідності

До кінця жовтня в центрі столиці відбудеться низка піших оглядових екскурсій про події Революції Гідності, організованих Музеєм Майдану.Екскурсія починається від однієї з «фортець» протестувальників – Будинку профспілок, де нині розміщено Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану. Відвідувачі побачать ізсередини відновлений Будинок профспілок, який свого часу мало не перетворили на приміщення для приватних розважальних закладів. Тут можна ознайомитися з експозицією «Назустріч свободі», в якій зібрано найцікавіші артефакти часів Майдану.


Далі маршрут пролягатиме до майдану Незалежності, де навколо стели розміщується виставковий проєкт «Століття нескорених». Автори експозиції пропонують свіжий погляд на історію легіону УСС, добу УНР, Холодний Яр, УПА, повстанців у таборах ГУЛАГу, дисидентів, Революцію на граніті, Помаранчеву революцію, Революцію Гідності та запрошують відвідувачів знайти паралелі між подіями давнини та Євромайдану.


Ви пройдете алеєю Героїв Небесної Сотні, де згадаєте найгарячіші події Революції Гідності й героїв біля народного меморіалу неподалік від каплиці архистратига Михаїла та українських новомучеників. Також побачите ліхтарний стовп, на якому збереглися кульові отвори від пострілів під час подій 18 – 20 лютого 2014 року. До слова, Музей Майдану врятував цей артефакт від демонтажу внаслідок пошкоджень під час ДТП на алеї.

У супроводі гіда завітаєте до виставкового простору просто неба «М³: Майдан. Меморіал. Музей» («Куб»​) на місці майбутньої будівлі Національного музею Революції Гідності. Там можна оглянути виставку, присвячену подіям трьох українських революцій і створенню Меморіалу Небесної Сотні та Музею Революції Гідності.

Розклад:
20 жовтня – 18:00, 21 жовтня – 13:00, 22 жовтня – 18:00, 24 жовтня – 12:00 та 16:00, 27 жовтня – 18:00, 28 жовтня – 13:00, 29 жовтня – 18:00, 31 жовтня – 12:00 та 16:00.  
Тривалість екскурсії – 60 хвилин.
Збір в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок).
Кількість осіб у групі обмежена. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Також є можливість замовити екскурсію англійською, французькою або польською мовами. Звертайтеся за телефоном +380962842807.

Плануючи візит, пам’ятайте, що слід дотримуватися правил: бути у захисній масці; тримати дистанцію у 1,5 метри.
Довідкова інформація: +380962842807.

Нагадаємо, найпопулярніші кав’ярні і запуск дирижабля: чим дивують безкоштовні екскурсії Києвом.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»