Міністерство ветеранів України збирає історії про захисників

Міністерство ветеранів України збирає історії про захисників

Мінветеранів запрошує українців долучитися до проєкту «Захисники України. Історії про тих, хто завжди поруч».

– З початком російсько-української війни сотні тисяч воїнів стали на захист незалежності та територіальної цілісності України, частина з них, гідно виконавши свій обов’язок, повернулися до мирного життя, сотні тисяч і досі продовжують стояти на захисті нашої держави. Однак, захисник України, в першу чергу,  це син чи донька, друг чи подруга, знайомий чи близький та рідний, людина з неоціненним досвідом, яка поруч, – розповідають організатори. Сьогодні ж в України понад 400 тисяч учасників бойових дій, воїнів, які стали на захист країни, коли та того потребувала. Кожен із них має різну історію життя та різну історію служби, проте, вони однаково заслуговують нашої шани та вдячності.

Мінветеранів прагне зібрати історії про захисників з різних куточків України та зберегти їх у пам’яті нашого народу.

Для участі у проєкті необхідно написати есе про захисника України, якого знаєте особисто, та додати фото, що найвдаліше його візуалізує. За результатами проєкту буде підготовано збірку «Захисники України. Історії про тих, хто завжди поруч», а найкращі есе будуть опублікуванні на ресурсах Мінветеранів.

Есе мають бути написані державною мовою, а обсяг не повинен перевищувати 4 аркуші друкованого тексті. Есе приймаються до 30 листопада 2020 року на електронну пошту obraz.veterana@mva.gov.ua.

Нагадаємо, до Дня волонтерства проводять конкурси есе та проєктів.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»