Переможців «Молодої Коронації» оголосять в прямому ефірі

Переможців «Молодої Коронації» оголосять в прямому ефірі

20 жовтня відбудеться онлайн церемонія нагородження переможців Молодої і Дитячої Коронації міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Україна дізнається імена нових зірок та зірочок, що засяють на вітчизняному літературному небосхилі, імена підлітків і дорослих, які пишуть найкращі тексти для дітей та юнацтва, – анонсують організатори. – Відчуваючи особливу соціальну відповідальність перед юними авторами, читачами та майбутнім поколінням, номінацію розширено і вона включає три категорії: «Дорослі для дітей», «Діти для дітей», «Діти для дорослих».

Мета конкурсу – розширити спектр дитячої літератури, заохотити до письменництва самих дітей та популяризувати читання серед дітей і молоді. Багато творів для дітей (переможців конкурсу) внесено у шкільну та позашкільну програми Міністерством освіти на науки України. Кіно, п’єси, анімаційні фільми і книжки мають великий успіх та відомі не тільки в Україні, а й поза її межами. Найгучніші із них: «Іван Сила», «Світлячки», «Ромео і Жасмин», «Камелія», «Комп і компанія».

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», історія успіху якого нараховує вже 20 років, є найпрестижнішим українським конкурсом, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен. Головна мета конкурсу – підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру. І як наслідок, наповнення українського ринку повнокровною конкурентноспроможною літературою, а кіно й театру якісними фільмами і п'єсами.

Коли: 20 жовтня о 20:00.
Де: онлайн на Youtube-каналі «Коронації слова».

Церемонія пройде за організаційної підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, у партнерстві з Київським Палацом дітей та юнацтва, під патронатом Міністерства освіти та науки України, за підтримки Департаменту культури, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

Нагадаємо, на Київському тижні критики покажуть фестивальні хіти та науково-фантастичну класику.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»