На вертикальному забігу в столиці учасники подолали 35 поверхів

На вертикальному забігу в столиці учасники подолали 35 поверхів

Вперше за 4 роки в Києві відбулися змагання з вертикального бігу RUNUP! Круті Забіги.

Фото Олексія Іванова
Фото Олексія Іванова

Учасники двічі стартували зі стилобатної частини ЖК Manhattan City (5 поверх) забігали на 40 поверх (2-й рівень даху) та знову спускалися донизу. За результатами двох відбіркових забігів було визначено 5 найшвидших чоловіків та жінок, що вийшли на останній Штурм.

Для фіналістів була підготовлена головна мета – дістатися самісінького даху комплексу. Саме там було встановлено фінішну лінію, яку нещадно поливала злива. Незважаючи на це, всі фіналісти успішно здолали цю перешкоду та відсвяткували фініш!   

Результати фінішерів (час, за який можна по-факту дістатися даху): серед жінок найшвидше подолала дистанцію Марія Тимощук (04:59), серед чоловіків – Сергій Попов (03:47). 

Унікальність заходу полягала в тому, що спеціально для нього на 1 день було припинено всі будівельні роботи, а будівельний майданчик протягом тижня було спеціально підготовано для безпечного проведення заходу. Зважаючи на позитивний резонанс та високий запит, вже анонсовано продовження серії RUNUP! з підкоренням даху Manhattan City на 2021 рік.

Нагадаємо, у Києві відбувся дитячий фестиваль «Золота шайба».

Марія Катаєва, фото Олексія Іванова