200 тисяч гривень на мрію: визначили, які школи та садочки отримають гранти від мера столиці

200 тисяч гривень на мрію: визначили, які школи та садочки отримають гранти від мера столиці

Щорічний загальноміський конкурс проєктів на отримання грантів Київського міського голови в галузі освіти-2020 завершено. Цьогоріч свої проєкти на конкурс надіслали 29 закладів: 3 садочки, 15 – загальної середньої освіти, 5 – позашкільних та 6 – професійних (професійно-технічних). 

– У 2020 році на конкурс надіслали 31 унікальний проєкт. Із них до фінального етапу презентації-захисту дійшли 27, які за оформленням та змістом відповідали всім вимогам. Конкурсна комісія визначила 8 переможців за напрямами «Заклад з ідеєю» та «Новий освітній простір», які отримають по 200 000 грн на реалізацію своїх ідей. Освіта завжди була, є і буде пріоритетом міської влади, – зазначив в .о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що гранти Київського міського голови призначають комунальним закладам дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти територіальної громади Києва та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з бюджету міста.

Переможцями цьогорічного конкурсу на отримання грантів Київського міського голови за напрямом «Заклад з ідеєю» стали:

  • ЗДО № 636, проєкт «Впевнено крокуємо XXI століттям. Впровадження STEM освіти у дошкільному навчальному закладі № 636»;
  • ЗЗСО № 49 з поглибленим вивченням французької мови, проєкт «Бібліотека СШ № 49»;
  • Центр технічної та художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна», проєкт «Студія навчальних практик віртуальної та доповненої реальності»;
  • Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, проєкт «Навчально-виробничий програмно-апаратний комплекс на базі сонячної енергії та системи теплових помп».

За напрямом «Новий освітній простір»:

  • ЗДО комбінованого типу № 23, проєкт «Інтерактивний комплекс у кожну групу»;
  • ЗЗСО № 201, проєкт «3D STEM лабораторія «Леонардо да Вінчі»;
  • Центр науково-технічної творчості молоді «СФЕРА», проєкт «Впровадження STEM-освіти в освітні заклади Оболонського району з використанням високотехнологічної автомодельної траси»;
  • Київське регіональне вище училище будівництва, проєкт «Оснащення кабінету-студії з відеомонтажу в закладі професійної (професійно-технічної) освіти».

Нагадаємо, у школах столиці осінні канікули розпочнуться, як і планували, дещо раніше – 21 жовтня.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»