У столиці до опалення вже підключили лікарні, школи і майже половину житлових будинків

У столиці до опалення вже підключили лікарні, школи і майже половину житлових будинків

У столиці тепло вже отримують об’єкти соціальної інфраструктури і майже половина житлових будинків міста.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

– Київ із п’ятниці, 16 жовтня, розпочав опалювальний сезон. Сьогодні тепло вже отримують соціальні об’єкти – лікарні, школи, садочки, інші установи соціальної інфраструктури. Також тепло подали вже у майже половину житлових будинків столиці. Найбільше підключених будинків сьогодні – в Голосіївському, Дніпровському, Печерському та Святошинському районах. Нагадаю, що на повний запуск централізованої системи опалення – протяжністю в 2,7 тисяч кілометрів, до майже 12 тисяч будинків – місту потрібно приблизно тиждень. Тому, ми поступово подаємо теплоносій. І якщо виникають проблеми, – оперативно їх усуваємо, - сказав Кличко. 

Він зазначив, що слідкувати за тим, аби в оселях киян було тепло тепер буде Міська житлово-комунальна інспекція. Також інспектори перевірятимуть, як комунальні служби реагують на скарги від мешканців столиці. 

– Хочу зазначити, що у вересні, під час підготовки до опалювального сезону, інспекція здійснила понад 400 перевірок. За їх результатами  вже усунули багато недоліків, – повідомив Віталій Кличко.

Нагадаємо, кияни можуть самі визначити, коли підключити тепло у будинках.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»