У Києві відбувся дитячий фестиваль «Золота шайба»

У Києві відбувся дитячий фестиваль «Золота шайба»

17 жовтня відбувся фестиваль дитячого хокею «Золота шайба», у якому взяли участь 130 юних хокеїстів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Києва.

– Ми вперше проводимо захід такого типу, проте хочемо, аби фестиваль став традиційним та проходив у Києві щорічно, розповідаєОлександр Єфімов, керівник відокремленого підрозділу федерації хокею України у м. Києві.

Фестиваль дитячого хокею відбувся за підтримки голови Київської міської державної адміністрації та Департаменту молоді та спорту КМДА. У хокейних матчах взяло участь вісім команд, які своєю азартністю та запеклою грою розкрили свої вміння, які отримали на тренуваннях.

– Мета фестивалю «Золота шайба» – зіграти в улюблену гру, демонструючи все, чому встигли навчитися за нетривалий, поки, час навчання. Наш фестиваль, сприяє тому, щоб діти розуміли й сприймали хокей як гру, а дитинство, як дитинство!  ділиться думками про захід пан Олександр.

Після змагань усі учасники отримали пам’ятні медалі та грамоти, адже матчі проводилися без визначення переможця та призерів.

– Можливо, ми станемо свідками перших кроків майбутніх зірок українського хокею, адже час невблаганно йде вперед, юні спортсмени приходять на зміну визнаним майстрам, бо початок великих перемог зароджується саме в таких змаганнях, вважає Олександр Єфімов.

Секція дитячого хокею у Києві є надзвичайно популярною. Це пояснюється тим, що хокей є видовищним видом спорту, а також дуже корисним для здоров’я, особливо при респіраторних захворюваннях та астмі. Керівник підрозділу федерації хокею каже, що загалом у секціях хокею займається близько 800 вихованців.

– У місті є великий соціальний попит на цей вид спорту. Тож Києву потрібно більше льодових стадіонів. Майданчиків, де будуть навчати майбутніх чемпіонів, – зазначає Олександр.

Катерина ШОБОТЕНКО, «Вечірній Київ»