Клубна культура та Андріївський узвіз: що приваблює іноземців у Києві

Клубна культура та Андріївський узвіз: що приваблює іноземців у Києві

До початку пандемії Київ щороку відвідувало майже 1,5 млн іноземців. Столиця України для гостей країни – це стартовий майданчик знайомства з українською культурою, мовою та кухнею!

Тетяна Пасічник, гід по Києву, щотижня проводить екскурсії для іноземців «Kyiv City Travel». Цей захід організовує Управління туризму та промоцій КМДА. Пані Тетяна розповіла «Вечірньому Києву» про враження іноземців від нашої країни.

– Насамперед людей з інших країн приємно вражають ціни в Україні. Для багатьох іноземців вартість послуг та розваг в Києві дуже прийнятна. Звичайно, зважаючи на карантин, скасувалось чимало столичних заходів, проте гостям подобається, що у Києві насичене культурне життя, – розповідає Тетяна.

За її словами, за велику кількість цікавих різнопланових кав’ярень та клубів, у яких є «свій дух та стиль», Київ зараз називають «другим Берліном». Low-cost квитки до Києва спричинили не тільки те, що українці можуть поїхати «на каву у Відень», а й чимало європейців, особливо студентів, приїжджають на вікенд до Києва.

–  Гості міста, які приходять на наші екскурсії, в захоплені від нашої «автентики» – Андріївського узвозу, а також зачаровані ландшафтом міста. Краєвидами, що відкриваються з Володимирської гірки та нового, «скляного» пішохідного мосту, – каже Тетяна.

Вона розповідає, що у час пандемії у світі відбувається трансформацій туристичних потоків. Люди, пересичені «старою Європою», хочуть нових вражень – і саме Київ може запропонувати гарні варіанти: багату історію, цікаву архітектуру та хорошу логістику. Ба більше, чимало киян, особливо серед молоді, цілком пристойно володіють англійською.

Катерина ШОБОТЕНКО, «Вечірній Київ»