Один мільйон дерев за 24 години: у Києві висадили рекордне дерево

Один мільйон дерев за 24 години: у Києві висадили рекордне дерево

У Національному природному парку «Голосіївський» висаджено мільйонне дерево. Знаковий дуб  висадили Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський спільно із Віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанишиною та заступником голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болохівцем.

-Символічно, що ми висаджуємо мільйонне дерево саме у Національному природному парку «Голосіївський» – осередку зелених легень столиці. На сьогодні Міністерство активно працює над завершенням процедури встановлення меж цього парку. Сподіваюся, що до кінця поточного року фінальний етап робіт – підготовка обмінних файлів та офіційних меж нацпарку «Голосіївський», буде завершено та відповідні дані будуть внесені у Державний земельний кадастр, - зауважив Роман Абрамовський.

У суботу в рамках Всеукраїнської акції із озеленення «1 000 000 дерев за 24 години» висаджували дерева і в лісництвах. Хоча, як наголошували організатори,  не обов’язково брати участь у визначених локаціях. Можна було просто посадити дерево у себе на подвір’ї. І таким чином стати частиною Всеукраїнського проєкту.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»