У Києві ліквідують підтоплення: проблемні місця та куди звертатися

У Києві ліквідують підтоплення: проблемні місця та куди звертатися

Через потужну зливу та вітер, який зривав листя на деяких вулицях виникали короткочасні підтоплення. 

- Річки та відкриті водойми (р. Либідь, Сирецький струмок, система озер Опечень, Північно-Дарницький меліоканал та інші), у які відбувається відвід дощових вод, при потужній затяжній зливі переповнюються і не в змозі одночасно прийняти дощові води з усієї площі водозабору. Як наслідок - виникають короткочасні підтоплення . Вирішення цієї проблеми – розчистка водойм. Крім того, інтенсивна забудова Києва протягом останніх 20 років, у тому числі зелених зон, без оновлення інженерних мереж призводить до повільного сходу води та короткочасних підтоплень, - пояснюють у КК «Київавтодор».

Гідрослужби КК «Київавтодор» продовжують роботи у посиленому режимі.  До роботи задіяна спеціальна техніка, зокрема, гідромонітори, мулососи, мотопомпи та 40 бригад робітників з ручного прибирання у складі 241 автодорівця.  

Станом на 14:00 год. ліквідовані підтоплення на проспектах Гузара, В. Гавела, Повітрофлотському, біля станції метро «Чернігівська», вулицях Пестеля, Брожка, Жилянській,  Ромена Роллана, Гарматній, Єреванській, Гетьмана, Преображенській, Чаадаєва, Чоколівському бульварі, на розі вул. Хоткевича та П. Усенка, Лук’янівській площі та пров. Чугуєвському.

Тривають роботи на вул. Білецького, Новопирогівській, Ташкентській, Братиславській (ринок Троєщина), Автозаводській, Богатирській (завод Оболонь), Ушинського, Кіото.

У разі виявлення підтоплень, звертайтесь до цілодобової диспетчерської служби за тел. 284-74-19.

Марія Катаєва, фото КК "Київавтодор"