Київська бібліотека оголосила конкурс для поетів

Київська бібліотека оголосила конкурс для поетів

Публічна бібліотека імені Лесі Українки запустила конкурс «Поетична зима Миколи Сома». 

Конкурс присвятили Миколі Даниловичу Сому – поету-шістдесятнику, вчителю, який 10 останніх років життя працював у бібліотеці імені Лесі Українки.

– Мета конкурсу – популяризація українського поетичного слова, розвиток емоційності та художнього смаку особистості, виявлення поетичних талантів поміж жителів Києва і Київської області, – йдеться у повідомленні.

Конкурс проводиться з вересня по лютий за двома номінаціями: «Краще виконання віршів та пісень на слова Миколи Сома» та «Кращий власний поетичний твір». Мова творів – державна. Вік учасників конкурсу – без обмежень.

Номінація «Краще виконання віршів та пісень на слова Миколи Сома»:

  • Учасники, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мають податидо 15 грудняпоточного року на електронну адресу [email protected] або на поштову адресу (04053 м. Київ, вул. Тургенєвська 83-85, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки): 3 творчі роботи у вигляді відеозапису, коротку автобіографію, світлину,контактні дані і короткий есей, присвячений Миколі Сому та його творчості. 
  • Критерії оцінки виконавців: акторський талант виконавців, рівень виконавської майстерности (дикція, вимова, емоційність); оригінальність інтерпретацій поезій Миколи Сома; якість режисури  читання поезій і виконання пісень.

Номінація «Кращий власний поетичний твір»:

  • Поети, які виявили бажання взяти участь у конкурсі,  мають до 15 лютого поточного року подати на  електронну адресу [email protected] або на поштову адресу 04053 м. Київ, вул. Тургенєвська 83-85, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки: до 15-ти віршів та коротку автобіографію, світлину,контактні дані і короткий  есей, присвячений Миколі Сому та його творчості. 
  • Критерії оцінки творів: оригінальність поетичних форм та смислів поезій; доцільність застосування нових форм у поетичній творчості; органічність єдності форми та змісту поезій; загальна якість заявлених поезій.

Оголошення підсумків конкурсу відбудеться в останній день лютого у Публічній бібліотеці Лесі Українки на літературно-музичному вечорі за участю переможців.

Переможці отримують дипломи 1,2,3 ступенів. Приз симпатій отримує виконавець, якого найбільше уподобали глядачі (за кількістю уподобань під кожним відео, які будуть зібрані під одним плейлістом на каналі YouTube). Поза тим пропонуються заохочувальні грамоти для тих хто не став переможців, але чиї творчі потуги мають перспективи на майбутнє.

Телефони для довідок: 044 482 13 34; 068 254 24 96.