Запитайте у фахівців про пільги

Запитайте у фахівців про пільги

У вівторок, 29 вересня 2015 року, у Контактному центрі міста Києва відбудеться «пряма лінія» щодо актуальних питань соціальної сфери за участю першого заступника директора Департаменту соціальної політики КМДА Устименко Світлани Миколаївни.

Звернутись з проблемними питаннями усі охочі матимуть можливість з 12.00 до 13.00, зателефонувавши за номером «15-51». Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

– зміна порядку надання пільг на житлово-комунальні послуги; 
– забезпечення виплат до державних і професійних свят;
– надання одноразової адресної матеріальної допомоги; 
– соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям; 
– безоплатне або пільгове санаторно-курортне лікування; 
– обслуговування одиноких непрацездатних громадян; 
– порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації киян, інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями;
– незадовільна робота районних управлінь соціального захисту тощо.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру www.1551.gov.ua, де відбуватиметься трансляція в режимі «он-лайн».
-  Поставити свої запитання усі бажаючі зможуть під час прямого ефіру, або зареєструвати звернення завчасно за допомогою веб-порталу (http://1551.gov.ua/). Для цього необхідно, під реєстрації звернення, на початку листа написати слово «ЕФІР», а далі викласти суть вашого питання, - зазначають у  Контактному центрі.