Цього року понад 18 тисяч киян поскаржилися на домашнє насильство

Цього року понад 18 тисяч киян поскаржилися на домашнє насильство

Із початку року в Києві, згідно зі зведеною інформацією поліції та соціальних служб, зафіксовано 18 023 звернення стосовно домашнього насильства. 

– Зокрема, поліція зафіксувала 14 752 звернення, а на міську «гарячу лінію» 15-00 звернулася 3 271 людина. Послугами «кризової кімнати» скористалися 43 людини, із яких 20 – діти. Наразі в місті працює одна кімната кризового реагування на правому березі. До речі, у лівобережних районах зареєстровано понад 7,5 тисяч звернень. У наших планах відкрити найближчим часом ще одну «кризову кімнату», адже цей заклад є надзвичайно актуальним. Наразі там відбуваються ремонтні роботи і вже найближчим часом місцем тимчасового прихистку зможуть скористатися ще більше людей, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, до міської Служби телефону довіри почали надходити звернення від громадян, які говорять, що на виклики щодо домашнього насильства мобільна бригада приїжджає через кілька годин після надходження дзвінка до поліції або не приїжджає взагалі. Ці випадки поодинокі.

Якщо ви стали жертвою насильства, телефонуйте до цілодобової служби «Телефону довіри» 15-00 – зі стаціонарного телефону чи 044-272-15-00 – з мобільного або до поліції за телефоном 102.

Нагадаємо, у Києві комплексно боротимуться з насильством.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»