В Оболонському районі в рамках акції «Мільйон Дерев» висадять катальпи

В Оболонському районі в рамках акції «Мільйон Дерев» висадять катальпи

17 жовтня, у суботу, о 10:00 охочих запрошують на посадку катальп на майданчику за адресою: вул. Богатирська, 3-д, в Оболонському районі.

Посадка проводитися в рамках проєкту «Мільйон Дерев», спільно з Оболонським КП УЗН. Для посадки міською владою було виділено майданчик, неподалік метро Почайна, за адресою: вул. Богатирська, 3-д.

Наразі зібрали ресурси на посадку 59 дерев, майданчик розрахований на 150 дерев. Організатори шукають спонсорів та активних учасників, хто може допомогти з висадкою дерев. Так, вартість одного саджанця катальпи з закритою кореневою системою і доставкою виходить в 250 грн. На посадку кошти приймаються до 12.00 16 жовтня. Хто забажає спонсорувати від 40 дерев, лого чи інформацію о цих людях розмістять на табличці посадки.

– Ми робимо масштабний проєкт і з радістю будемо співпрацювати з усіма бажаючими, для здійснення посадок в рамках проєкту «Мільйон Дерев» на території України.
Якщо у вас є можливість надати будь-яку допомогу для здійснення проєкту, ми будемо цьому раді,
кажуть організатори. 

Коли: 17 жовтня о 10.00.
Де: вул. Богатирська, 3-д.
Обов'язкова реєстрація.

«Мільйон Дерев» – Всеукраїнський соціальний проєкт по посадці дерев. За 2 роки спільними зусиллями людей і компаній ініціатори проєкту хочуть посадити мільйон дерев.

Нагадаємо, замість незаконного з'їзду, в Солом'янському районі висадили каштани.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»