У київському парку вшанують пам'ять видатного українця хризантемами

У київському парку вшанують пам'ять видатного українця хризантемами

19 жовтня Богдану Гаврилишину виповнилося б 94 роки. Економіст, громадський діяч, меценат, колишній член Римського клубу. У 2010 році заснував Благодійний Фонд «Богдана Гаврилишина», місією якого є підготовка нової генерації молодих українців, здатних на власному досвіді осягнули особливості функціонування найкращих країни Європи та сформувати критичну масу людей, яка трансформує Україну. Пішов з життя у 2006 році. 

Цієї суботи, 17 жовтня, запрошують до парку Шевченка у Києві вшанувати пам'ять великого українця та посадити квіти біля каменя, встановленого на його честь.

– О 12 годині приносьте хризантеми у горщиках, щоб разом прикрасити ними пам'ятну клумбу у парку. Колір квітів, їхній розмір та кількість горщиків – за вашим бажанням! – говорять організатори акції з Фонду родини Богдана Гаврилишина. – Вдруге в цей день ми також розповідатимемо про проект #bh15 та ініціативу фонду із запровадження Національного дня відповідальності людини. 

Якщо ви не можете взяти участь, проте бажаєте долучитися до акції, запрошуємо «підвісити» ваш горщик з квітами, зробивши благодійний внесок у розмірі 280 грн (10$) до 16 жовтня включно. Ми із задоволенням посадимо вашу квітку поруч з іншими. Благодійний внесок можна зробити за посиланням https://bhfamily.org/pidtrymaty-fond, в коментарі вказавши «Хризантема від … (ім’я благодійника)».

Пам'ятний камінь знаходиться ліворуч від центрального входу у парк Шевченка зі сторони головного (червоного) корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Коли: 17 жовтня о 12:00.
Де: парк Шевченка.

Нагадаємо, доріжка для катання, газон та меч богатиря: як виглядає столичний парк «Муромець».

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»