У Києві починається опалювальний сезон: куди піде тепло у першу чергу

У Києві починається опалювальний сезон: куди піде тепло у першу чергу

У п'ятницю, 16 жовтня, Київ розпочинає опалювальний сезон.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

– Хочу повідомити, що із 16 жовтня Київ розпочинає опалювальний сезон. Із завтрашнього дня ми розпочнемо подачу тепла в систему. Я вже підписав відповідне розпорядження, – сказав мер столиці Віталій Кличко.

Він пояснив, що місто ухвалило таке рішення з огляду на середньодобову температуру. За прогнозами синоптиків, з наступного тижня буде похолодання, вночі температура опуститься до 3-5 градусів тепла.

А на повний запуск централізованої системи опалення – протяжністю в 27 тисяч кілометрів до майже 12 тисяч будинків – місту потрібно приблизно тиждень.

Мер підкреслив, що підключення лікарень, шкіл, садочків та інших закладів соціальної сфери відбувається за окремими заявками їхніх керівників.

– Кияни повинні мати комфорт і тепло в оселях. Особливо, коли під час пандемії насуваються ще й сезонні захворювання на ГРВІ та грип. Тому я дав доручення ЖЕКам і теплопостачальним підприємствам подбати, щоб в усіх квартирах киян було тепло. Контролювати стабільне та надійне теплопостачання буде спеціально створена в місті житлово-комунальна інспекція, – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, синоптикиня Наталка Діденко попередила киян, що до кінця цього тижня до столиці прийде похолодання.

Оксана МИКОЛАЄНКО, «Вечірній Київ»