В Україні продовжили дію адаптивного карантину

В Україні продовжили дію адаптивного карантину

Уряд подовжив дію адаптивного карантину до кінця року. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

-Світ продовжує бити рекорди захворюваності та посилювати карантинні заходи. В Україні ми також діємо відповідно до епідемічної ситуації. Ці заходи спрямовані, перш за все, на безпеку українців, - зазначив Прем'єр-міністр України.

Так, зокрема змінюються правила щодо дозволеної кількості людей у масових зібраннях.

У зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи загалом не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у «жовтій» — не більше 30 людей, у «помаранчевій» — не більше 20.

Проведення спортивних заходів дозволяється без глядачів, окрім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливе за окремим погодженням МОЗ.

-Уряд робить все можливе для посилення спроможності медичної системи, щоб бути готовими до найгірших сценаріїв. Міністру охорони здоров’я також поставлене завдання збільшити кількість тестувань до 50 тисяч на добу. Проблему з чергами потрібно вирішувати, тому наша мета — 75 тисяч тестів на добу, - наголосив Денис Шмигаль.

Також Шмигаль повідомив  про те, що закладам середньої освіти рекомендували встановити канікули з 15 до 30 жовтня. Відповідне рішення погодила Державна комісія ТЕБ та НС.

Закладам профтехосвіти та вищої освіти рекомендують перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада.

Нагадаємо, 520 класів у школах Києва – на дистанційному навчанні.

Оксана МИКОЛАЄНКО, «Вечірній Київ»