Сьогодні перекриють центр Києва

Сьогодні перекриють центр Києва

У середу, 14 жовтня, у столиці пройде велопробіг, а також традиційний мaрш правих сил з нагоди Дня зaхисника Укрaїни, 78-ї річниці створення УПA та Дня кoзацтва. У зв’язку з цим низка вулиць у центрі Києва буде перекрита для руху транспорту.

Як повідомляє патрульна поліція Києва, організатори велопробігу, який відбудеться з 9-00 до 14-00 анонсували наступний маршрут: площа Михайлівська — вулиця Михайлівська — вулиця Хрещатик — площа Європейська — вулиця Грушевського — Петрівська алея - Паркова дорога — алея Героїв Крут — площа Слави — вулиця Лаврська.

Що стосується маршу на честь 78-річчя створення УПА, то його проведення заплановане з 14:00 до 18:00.

Учасники акції пройдуть наступним маршрутом: Парк Шевченка (вулиця Володимирська) — бульвар Шевченка — вулиця Хрещатик — Алея героїв Небесної Сотні — вулиця Інститутська — вулиця Банкова.

У патрульній поліції Києва закликають водіїв планувати свій маршрут з урахуванням перекриття зазначених вулиць та можливого часткового обмеження руху на прилеглих.

Як повідомлялося раніше, через проведення масових заходів 14 жовтня у Києві посилять охорону порядку. Також сьогодні у центрі міста змінять маршрути автобуси і тролейбуси.