Кличко перевірив, як відремонтували вулицю Алматинську

Кличко перевірив, як відремонтували вулицю Алматинську

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували вулицю Алматинську та як будують нову дорогу між вулицею Довбуша та Броварським проспектом. Мер підкреслив, що чимало вулиць, які капітально ремонтують сьогодні, не бачили ремонту по 30-40 років. 

 -А от наприклад вулицю Алматинську взагалі не  ремонтували 55 років!  Шляхопровід через залізницю, який ми тут також капітально оновили –  ремонтували 60 років тому. А тепер тут якісна дорога, нові тротуари, сучасне освітлення, - зазначив мер.

-На Алматинський також закінчують реконструкцію трамвайної колії. Щоденний пасажиропотік трьох трамвайних маршрутів на цій ділянці складав 32 тисячі пасажирів. На сьогодні генеральний підрядник на 90% закінчив роботи із влаштування колії. До кінця року облаштують пішохідні переходи через трамвайну лінію, а також платформи для висадки-посадки пасажирів та зупинки з новими павільйонами. 

Під час ремонту також оновили мережі: теплопостачання, газопостачання та контактну мережу. Зробили й нові тротуари. 

- Сьогодні триває підготовка до будівництва нової дороги на ділянці між вулицею Довбуша та Броварським проспектом.  Цей проект - вкрай важливий для мешканців мікрорайону ДВРЗ. Після побудови дороги людям буде набагато зручніше добиратися до метро, ніж раніше. Дорога займатиме до 10 хвилин, замість 30-40. Також на новій дорозі облаштують велодоріжку, - зазначив Віталій Кличко. 

Він повідомив, що також капітально оновили три вулиці, що примикатимуть до майбутньої дороги. Це вулиці Довбуша, Вільхова та Макаренка. На них оновили асфальтне покриття, тротуари та систему освітлення.

Оксана МИКОЛАЄНКО, «Вечірній Київ»