Напередодні свята на Оболоні вшанували Героїв України

Напередодні свята на Оболоні вшанували Героїв України

Урочистості до завтрашнього свята відбулися біля монумента Воїнам-патріотам в Оболонському районі Києва.

Під час заходу 13 жовтня усіх українських захисників привітали голова Спілки учасників АТО Оболонського району Віталій Баранов, очільник Оболонської районної спілки ветеранів Афганістану Вадим Марченко та керівництво району.

У своїх промовах вони наголосили, що без вкладу і пожертви наших Героїв не було б сьогоднішньої держави. Тому маємо за обов’язок – пам’ятати і шанувати тих, хто воював та воює за Україну.

– Ми вшановуємо сучасних захисників України, а також героїв різних періодів нашої історії. Завдяки хоробрості наших воїнів та їх патріотизму наша країна досі залишається суверенною, соборною та незалежною державою. Щиро бажаю усім, хто має високе звання захисника України, міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!  зазначив голова Оболонської РДА Кирило Фесик.

Учасники заходу також вшанували хвилиною мовчання вояків, які віддали своє життя за Україну, та поклали квіти до меморіалу.   

– День захисника – це також день пам’яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за наші землі, – зазначили в Оболонській РДА. Користуємось нагодою і вітаємо всіх з Днем захисника України, зі святом Пресвятої Покрови та Днем українського Козацтва. Нехай Пресвята Богородиця оберігає та захищає ваші родини, а наша українська земля назавжди буде вільною та незалежною! Слава Україні! Героям слава!

Олена Петришин, фото Оболонської РДА