Карантинні подорожі: куди літали кияни у вересні

Карантинні подорожі: куди літали кияни у вересні

Пасажиропотік столичного аеропорту у вересні скоротився на майже 67% порівняно із минулим роком. 

За вересень міжнародний аеропорт «Київ» ім. Ігоря Сікорського обслужив 51,1 тис. пасажирів. Цей показник виявився на 66,8% меншим, ніж у вересні 2019 року.

– Кількість пасажирів, обслужених на міжнародних рейсах – 49,1 тис., на внутрішніх рейсах – 2,0 тис. пасажирів. Кількість рейсів у вересні 2020 року склала 1 285 на приліт і виліт, що на 19,7% менше аналогічного періоду 2019 р. з них міжнародних рейсів – 945, внутрішніх – 340, – йдеться у повідомленні пресслужби летовища.

Найбільш популярні міжнародні напрямки – Варшава (Польща), Даламан та Бодрум (Туреччина), Лондон (Великобританія), Тіват (Чорногорія), Біллунн (Данія), Берлін (Німеччина). По Україні у вересні найчастіше літали до Запоріжжя, Дніпра та Харкова.

Всього з початку цього року, за січень-вересень аеропорт «Київ» обслужив 600,6  тис. пасажирів. Це – на 70,1% менше, ніж за той самий часовий проміжок 2019 року.

Нагадаємо, що для українців працює карта для подорожей за кордон. Карта відображає режими в‘їзду в усі країни світу, враховуючи ситуацію із обмеженнями на пересування через пандемію.