Автомобілісти поїдуть у Чорнобильську зону заради благодійності

Автомобілісти поїдуть у Чорнобильську зону заради благодійності

У зоні відчуження відбудеться перший благодійний автопробіг, щоби вшанувати памˊять працівників автотранспорту, які були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Захід приурочено до Дня автомобіліста, який у цьому році припадає на 25 жовтня.

Як розповіли у Державному агентстві з управління зоною відчуження, під час автопробігу учасники планують зібрати гроші, які будуть направлені на реконструкцію пам’ятника «Тим, хто врятував світ», що у місті Чорнобиль.

Стартуватимуть автомобілі у суботу, 24 жовтня, в Києві, з паркувального майданчика ТРЦ «Караван» на вулиці Луговій і прямуватимуть до зони відчуження.

На своєму шляху учасники зроблять коло пошани біля пам’ятника «Чорнобильцям автомобілістам та дорожникам», що знаходиться у Києві на перехресті вулиці Свято-Покровської та траси Київ-Овруч. Друге коло стартуватиме вже на в’їзді в Іванків, де встановлено пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Після перевірки документів та обов’язкового інструктажу на КПП «Дитятки» колона автомобілів буде проїжджати ділянками затверджених маршрутів.

Зокрема, учасники відвідають Чорнобиль та Прип’ять, загоризонтну радіолокаційну станцію «Дуга» та ЧАЕС.

Колона у зоні відчуження буде рухатися зі швидкістю 40 км/год.

Організатори заходу запрошують усіх автомобілістів та представників автоклубів долучитися до участі у першому благодійному автопробігу.

Нагадаємо, у Чорнобильській зоні відчуження розробили перший веломаршрут.

Олександр Михайлов, фото «Вечірній Київ»