У Києві чоловіка вкусила змія

У Києві чоловіка вкусила змія

У Києві 53-річного чоловіка вкусила змія. Пригода трапилася 25 вересня в Деснянському районі. Піся укусу змії у чоловіка почали німіти руки та ноги. Про це УНН повідомили медичні працівники.

За інформацією лікарів, в чоловіка пішла токсична алергічна реакція на укус змії. Медики підозрюють, що це була гадюка звичайна, яка розповсюжена на території всієї України.

Наразі, потерпілий перебуває у медичному закладі для подальшого лікування. Проте, як зазначають медики, вакцин проти укусів змії в лікарнях відсутні.

Рятувальники ДСНС Укра, що отрута наших гадюк є дуже небезпечною і за своїми властивостями та дією прирівнюється до отрути гримучої змії. Проте, укус гадюки є несмертельним і тільки у надзвичайних випадках може призвести до летального наслідку. Це пов’язано з тим, що кількість отрути, яку змія впорскує у жертву, на правду, є мізерною, а її виробництво – енергозатратним процесом, тому гадюка завжди економить свою смертоносну зброю. І за найменшої нагоди намагається утекти або, зачаївшись, перечекати присутність людини. Лише у випадку безпосередньої навмисної провокації зі сторони людини, або якщо людина випадково наступила на цю тварину, вона застосовує останній рубіж оборони – смертоносну отруту.