У парку «Нивки» відкрили музичні лавки, які грають пісні про Київ

У парку «Нивки» відкрили музичні лавки, які грають пісні про Київ

Біля входу у парк «Нивки» встановили дві мультимедійні лави. Вони живляться енергією сонця, заряджають ваші гаджети, а ще знають аж 8 пісень про Київ. 

– Коли два з половиною роки тому була в Варшаві, помітила біля музею Шопена лавки, які грали музику Шопена. Звернула увагу, як із задоволенням цю музику слухають діти, сім'ї. І тоді я подумала, чому у нас в Києві немає чогось такого, що дало б змогу киянам привчити дітей до своєї культури. Адже є стільки класних пісень про Київ. Також ми вирішили зробити так, щоб ці лавки могли заряджати телефон. І в цей же час діти могли знайомитися з музикою, самі натискали на кнопки і слухали прекрасні пісні про Київ, каже ідейна натхненниця проєкту Ірина Михалева.

Музичні лавки були встановлені в рамках реконструкції парку «Нивки», яку проводить «Інтергал-Буд». Першу частину проєкту вже реалізували в парку облаштували пішохідні доріжки, встановили урни і лавки, зокрема дві мультимедійні. У другій частині проєкту планується облаштування інклюзивної дитячого майданчика з секторами для дітей 3-6, 7-12 років. 

Нагадаємо, у Подільському районі завершують будівництво сучасного фронт-офісу.

Марія Катаєва, фото ЖК «Нивки-Парк»