Освітній Хаб Києва визнаний кращим у підвищенні кваліфікації

Освітній Хаб Києва визнаний кращим у підвищенні кваліфікації

Міський проєкт «Освітній Хаб міста Києва» посів перше місце в номінації  «Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників» у конкурсі Національного агентства України з питань державної служби. 

– Освітній Хаб переміг у чесній конкурентній боротьбі із провідними вузами України. Лише за рік його існування вже понад півмільйона українців змогли скористатися освітніми послугами. При цьому як дистанційно – на онлайн платформі, так і очно – на офлайн тренінгах від сертифікованих тренерів, – зазначив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський. Наразі понад 5 000 державних службовців проходять підвищення кваліфікації на сайті Освітнього Хабу. Це і заступники міністрів, і державні секретарі міністерств, і керівники місцевих державних адміністрацій.

За його словами, найпопулярнішим форматом дистанційного навчання у світі вважаються відеолекції із використанням мультимедійних SCORM-курсів. Дані освітні матеріали були створені на замовлення Української Школи Урядування спеціально для державних службовців. Окрім освітніх матеріалів на сайті можна створити й інтерактивне резюме, що є візитівкою навичок, про які не можна дізнатися зі звичайного резюме.

Соціальний інноваційний проект «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного» реалізується Департаментом освіти і науки КМДА, спільно з 
Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.
Місія Освітнього Хабу міста Києва – забезпечити системну реалізацію  концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning) на території міста Києва, надавши можливість всім охочим безкоштовно отримати або  покращити «м’які навики» (soft skills), які потрібні кожному та які  наразі є вкрай затребувані на ринку праці.

Наразі на сайті нараховується 18 безкоштовних курсів, а також три курси ЄС-ПРООН. Долучитися до проєкту можуть усі охочі, зареєструвавшись на сайті eduhub.in.ua

Нагадаємо, киян навчать, як розвинути емоційний інтелект.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»