У Київській фортеці для учнів провели патріотичний фестиваль

У Київській фортеці для учнів провели патріотичний фестиваль

10 жовтня на території Національного історико-архітектурного музею Київська фортеця відбувся національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді Києва «Патріотичний Non-Stop». Захід проходив у рамках проєкту #Захисникам_України_присвячується, що ініційований учнівською молоддю столиці за підтримки Департаменту освіти і науки міста.

Під час фестивалю директор Департаменту Олена Фіданян привітала учасників та урочисто нагородила 7 працівників галузі освіти відзнакою Київського міського голови –  медаллю «Честь. Слава. Держава». Дипломи «Зразковий музей» отримали 3 керівники музеїв  при закладах освіти. Кожен учасник заходу  нагороджений сертифікатом і значком фестивалю, а делегація від району – книгами національно-патріотичного спрямування.

На фестивалі працювало 11 локацій у вигляді різноманітних майстерень, показових виступів, вітання від творчого колективу Київський Міський Будинок Учителя, роботи комплексних туристсько-спортивних, краєзнавчих майданчиків та презентаційної зони від Департаменту патрульної поліції м. Києва.

Учням закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти та вихованцям позашкільних закладів освіти продемонстрували майстер-класи з фехтування, збірки та розбірки АК, в’язання практичних вузлів з козацькою зброєю та інші. Також учасники могли перевірити свої навички на скеледромі, долучитися до екскурсії по музею «Київська фортеця» та стати глядачами виступу «Вправи зі зброєю» курсантів Київського професійний коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Організатори: Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання, Київський міський будинок вчителя за сприяння музею «Київська фортеця» та підтримки Департаменту освіти і науки міста Києва.

Нагадаємо, до Дня захисника у столичній Галереї мистецтв покажуть фотографії й артефакти.

Марія Катаєва, фото Департаменту освіти і науки Києва