На 83 вулицях Києва дорожники завершили середні ремонти

На 83 вулицях Києва дорожники завершили середні ремонти

У столиці сезон 2020 року виявився успішним на середні ремонти. Через аномально теплий попередній осінньо-зимовий період у міському бюджеті зекономили кошти – їх спрямували на оновлення доріг і штучних споруд міста.

Про це повідомив в. о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

– Із початку цього року виконано середній ремонт на 83 вулицях і шляхопроводах. Зміни помітні у всіх районах міста. На завершальних етапах ремонт вулиці Якуба Коласа, проспекту Лобановського, вул. Бойчука. Більшу частину робіт виконали і на вул. Академіка Білецького, де в рамках середнього ремонту облаштувати антикишені, підвищений пішохідний перехід, велосмугу і офіційні місця для паркування, – зазначив Олександр Федоренко.

Загалом роботи тривають на 27 об’єктах. Ще на 5 – розпочнуться найближчим часом.

Окрім заміни дорожнього покриття і тротуарів, у рамках середніх ремонтів оновлюють і штучні споруди. Щоб зменшити незручності для водіїв, частину робіт виконували уночі.

Середнім ремонтом передбачено оновити 14 споруд. На 11 об’єктах роботи уже виконано. Ще на 3 – завершальні етапи: шляхопровід на перетині вул. Братиславської з вул. Шолом Алейхема (біля ринку «Юність»), Повітрофлотський шляхопровід, міст пішохідний на просп. Броварському біля птахофабрики.

Завдяки середнім ремонтам дорожники відмовляються від ямкового. Такі оновлення дозволяють відтермінувати проведення капітального ремонту.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко поділився планами щодо ремонтів доріг на наступний рік.

Оксана МИКОЛАЄНКО, «Вечірній Київ»