Пів року під землею: київські рятувальники витягли собаку з колодязя покинутого заводу

Пів року під землею: київські рятувальники витягли собаку з колодязя покинутого заводу

Київські волонтери врятували бездомного молодого собаку Тимошу, який ще у травні впав у колодязь теплотраси на території покинутого заводу «Кремнійполімер», що в Запоріжжі.

Небайдужі містяни протягом декількох місяців намагалися дістати пса, але марно. Осінні дощі почали підтоплювати колодязь, перетворюючи його на смертельну пастку. Тож місцеві волонтери покликали на допомогу Команду порятунку тварин у Києві.

Увесь цей час долею нещасного собаки опікувались дівчина та пенсіонер. Вони спускали на дно колодязя воду та їжу тварині. Наляканий Тимоша брав частування, але потім ховався у вузькому бетонному коробі між трубами.

Після невдалих спроб місцевих волонтерів його дістати, тварина перелякалася ще більше й взагалі перестала виходити зі своєї схованки в колодязь.  

Як розповіли у Команді порятунку тварин у Києві, столичний екіпаж з п'яти чоловік працював на місці події два дні. Рятувальники болгаркою розрізали труби і частинами виймали їх з короба.

Після того, як підняли приблизно 7 метрів труб, одна з рятівниць проповзла «на видиху» по тунелю до місця, де заховався Тимоша, та надягнула на нього петлю. 

- Собака був дуже невдоволений. Він кусався і ховався у вузькі щілини. Втім його таки вдалося провести до виходу, після чого підняти на поверхню, - розповіли в Команді порятунку тварин.

Тимоша жив на території заводу з іншими собаками, тож його там і випустили, бо господаря бездомній тварині не знайшли. Покинутий колодязь ретельно закрили, аби у нього більше ніхто не впав.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», під столицею бездомний бобер шукав притулку в людей.

Олександр МИХАЙЛОВ, «Вечірній Київ»