У київському метро з'явилися провокативні постери

У київському метро з'явилися провокативні постери

На станції «Лук'янівська» київської підземки відкрився артпростір від проєкту «Супер Топ-модель по-українськи». Він закликає змінити модель своєї поведінки стосовно планети, її ресурсів, одне одного.

Розвішені постери показують соціальні проблеми крізь призму їхнього вирішення. Наприклад, замість убитої тварини на постері зображена врятована лисичка, яка може продовжувати жити в рідному лісі, а не на комірі в якоїсь багатої пані. 

– Ми вклали в акцію ідеї гендерної рівності та важливості здоров'я – фізичного та психологічного – як планети, так і людини, – наголошує гендиректорка Нового каналу Ольга Задорожна. Багато хто досі вважає, що моделі – мовчазна красива картинка, у нас же інша позиція. Ми впевнені – моделі мають голосно висловлюватися про проблеми, які їх хвилюють, і бути почуті. Це й екологія, і лісові пожежі, і захист тварин, і можливість розпоряджатися власним тілом і не бути засудженою суспільством, і усвідомлене споживання, і права ЛГБТ, і боротьба з насильством. Вони також виступають проти війни.

Зйомки проходили на Київському річковому вокзалі. На напівоголених дівчат проєктували фотографії, що втілюють різні соціальні проблеми. І все це під слоганом «Краса врятує світ».

Проєкт триває на станції «Лук'янівська» до 30 жовтня. 

Нагадаємо, у столичному метро запустили вагони з «Абеткою українського наїву».

Марія Катаєва, фото «Нового каналу»