Торти та обереги: київські освітяни й волонтери передали подарунки військовим

Торти та обереги: київські освітяни й волонтери передали подарунки військовим

14 жовтня в Україні святкуватимуть День захисника. До цієї події Департамент освіти і науки Києва запропонував відправити подарунки українським воїнам.  

Уже більше ніж 100 пакунків їдуть на передову. Великі коробки та сумки наповнили зворушливими листами, малюнками, ангелами-охоронцями, смаколиками та іншими подарунками від киян. 

– Усі подарунки наповнені любов’ю, кожна коробка навіть переповнює своєю красою емоції. Їх створили школярі, вихованці закладів позашкільної, професійно-технічної освіти і навіть маленькі дошкільнята. Дякую вам, усе як завжди доїде на самий «нуль», – прокоментували у Департаменті освіти і науки Києва.

Партнером акції стали Київський міський центр допомоги учасникам Антитерористичної операції, Київська міська спілка ветеранів АТО, Громадська організація «Волонтерський рух Батальйон Сітка». Для прикладу, навчальні заклади Солом'янського району зібрали інгредієнти для виготовлення 450 тортів, які готував «Волонтерський рух Батальйон Сітка». 189 тортів уже відправили на передову у Луганську область.

Наразі кожен день кияни підтримують акцію, щоб встигнути підготувати подарунки до 14 жовтня.

Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»