Цієї середи в Києві посилять охорону порядку

Цієї середи в Києві посилять охорону порядку

14 жовтня в Україні відзначаються одразу три свята – Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України й День українського козацтва. Цього дня українці матимуть додатковий вихідний.

Через проведення масових заходів цього дня у Києві посилять охорону громадського порядку, заявив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

– Заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва та 78-ої річниці створення УПА відбуватимуться 14 жовтня. Спираючись на досвід минулого року ми очікуємо участь у цих заходах великої кількості громадян. Крім того, вже сьогодні відомо про намір провести марш УПА-2020 в місті Києві, – сказав Олександр Фацевич.

У місцях проведення масових заходів будуть застосовуватися превентивні поліцейські механізми, зокрема, перевірка документів та огляд речей громадян.

– За необхідністю буде обмежений доступу на окремі ділянки під час масових акцій. До роботи в місцях великого скупчення людей також будуть залучені групи превентивної комунікації, – зазначив заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, що Київ перейшов до помаранчевої зони.

Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»