У Святошинському районі обговорили зміни схем руху вулицями

У Святошинському районі обговорили зміни схем руху вулицями

У Святошинській РДА під головуванням очільника Святошинського району Сергія Павловського відбулася нарада з питання організації дорожнього руху в Святошинському районі.

Основним питанням наради було впорядкування руху автотранспорту вулицями Львівською та Верховинною, які в години пік у зв’язку з надмірною перевантаженістю центральної автомагістралі – просп. Перемоги – перетворюються в об’їзні шляхи для великого потоку автотранспорту, що не передбачено їх технічно-експлуатаційними можливостями. Міжквартальні проїзди перетворюються в магістральні автодороги, що підвищує небезпеку руху транспорту та створює велику загрозу для пішоходів. За результатами обговорення зазначеного питання голова Святошинської РДА Сергій Павловський дав доручення  управлінню будівництва, архітектури та землекористування підготувати проект розпорядження щодо встановлення одностороннього руху вулицями Львівською та Верховинною, та подати його на затвердження голові району з подальшим переданням до відповідного підрозділу КП «Центр організації дорожнього руху».

Мешканці будинків № 93 і № 95 по просп. Перемоги скаржаться щодо обмеження вільного проїзду до під’їздів будинків та виникнення у зв’язку з цим соціальної напруги. Сергій Павловський повідомив присутніх про вирішення даного питання та найближчу перспективу надання території між зазначеними будинками статусу скверу.

Для запобігання проблем трафіка у зв’язку з відкриттям супермаркету на вул. Святошинській, 4, вирішено встановити нові дорожні знаки та розмітку поблизу нього.

Також на ділянці від вул. Депутатської, 23-а, до рогу вул. Сільської та Серпової для убезпечення руху школярів ЗЗСО № 185 вирішено перенести пішохідний перехід та дорожні знаки.

За результатами обговорення було прийнято рішення підготувати згаданий проєкт розпорядження з урахуванням усіх обговорених на нараді питань та затвердити відповідні зміні схем руху вулицями Святошинського району.

Нагадаємо, замість незаконного з'їзду, в Солом'янському районі висадили каштани.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»