Цікаві приклади сучасної архітектури у столиці

Цікаві приклади сучасної архітектури у столиці

Архітектура Києва дивує не тільки туристів, а навіть його корінних мешканців. Тут ви знайдете і маленький Париж із Ейфелевою вежею у «Французькому кварталі», і побачите бізнес-центри схожі на космічні кораблі та навіть зможете повернутись у радянські часи, блукаючи поміж «сталінок» та «хрущовок».

Словом, київську архітектуру можна описати фразою з соціальної мережі: все складно.

Однак журналісти з сайту «Вечірній Київ» прогулялися містом й звернули увагу на будинки, які попри свою неординарність варті вашої уваги.

Конгресно-виставковий центр «Парковий»

Сучасний та затишно прихований за Маріїнським парком – КВЦ «Парковий». Оздоблений усіма можливими мультимедійними технологіями. Завдяки його лаконічному та сучасному дизайну він користується чималим попитом для проведення концертів та кінозйомок.

Адреса: Паркова дорога, 16-a.

ТЦ «Ocean Plaza»

Торговельний центр «Ocean Plaza» по особливому відрізняється від інших київських ТЦ, адже фасад «Ocean Plaza» має світлодіодний екран, накритий «лускою» з тригранного скла. Вечірньої пори він переливається різними кольорами, які  імітують морські хвилі, а вдень «луска» ефектно відбиває сонячне світло.

Адреса: вул. Антоновича, 176.

Бізнес-центр IQ

Чорна та глянсова будівля має циліндричну форму. Вона є продовженням «ЖК PecherSky» і являє собою зміщені об'ємні кола, що нависають один на іншому. Цікавим є і візуальне сприйняття, особливо коли їдеш в машині, об'їжджаючи бізнес-центр, створюється враження наче будівля обертається. Звичайно ж, будівля не рухається, але це безперечно оптичний трюк, створений архітекторами.

Адреса: вул. Болсуновська, 13-15.

Бізнес-центр Доміно

Будівля, яка просто не може залишитись без уваги – бізнес-центр Доміно на Подолі. Класична комбінація чорного і білого кольорів в облаштуванні фасаду виглядає дуже неординарно.

Адреса: вул. Нижній Вал, 51.

Театр на Подолі

Одним із найобговорюваніших будинків у свій час став так званий «Чорний квадрат» на Андріївському узвозі. Театр побудували в сучасному стилі. Споруда різко контрастує з більшістю будівель Андріївського узвозу, тож це викликало багато обурення серед киян. Однак є й ті, хто вважає будівлю сучасною і стильною.

Адреса: Андріївський узвіз, 20-а, б.