Київським учням влаштують «Патріотичний Non-Stop»

Київським учням влаштують «Патріотичний Non-Stop»

10 жовтня з 10:00 до 14:00 на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» відбудеться національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді Києва «Патріотичний Non-Stop». Захід присвячений Дню захисника України.

Як повідомляє Департамент освіти і науки Києва, участь у заході візьмуть учні, вихованці гуртків національно-патріотичного, туристсько-спортивного та краєзнавчого спрямування закладів освіти столиці.

У програмі фестивалю:

  • робота презентаційних майданчиків національно-патріотичного спрямування, комплексних туристсько-спортивних та краєзнавчих локацій;
  • проведення майстер-класів, показові виступи;
  • привітання працівників освітньої галузі, які будуть нагороджені відзнакою Київського міського голови – медаллю «Честь. Слава. Держава».

Також учасники фестивалю зможуть відвідати оглядову екскурсію виставковими залами, територією Київської фортеці та експозицію військової зброї початку ХХ ст.

Організатори: комунальний позашкільний навчальний заклад «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання», Київський міський будинок вчителя за сприяння НІАМ «Київська фортеця» та за підтримки Департаменту освіти і науки Києва.

Нагадаємо, до Дня захисника у столичній Галереї мистецтв покажуть фотографії й артефакти.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»