Кияни будуть бігати та прибирати на Трухановому острові

Кияни будуть бігати та прибирати на Трухановому острові

10 жовтня о 10:00 на Трухановому острові відбудеться екозабіг, головна мета якого прибрати острів після відпочивальників. Ініціатор, Володимир Клименко, розповідає, що вже другий рік організовує такі забіги.

– Ідея прийшла сама собою. Я хотів допомогти природі, а так, як я професійний тренер, то вирішив поєднати це зі спортом. Зараз це такий собі мейнстрім для людей, які підтримують збереження природи, каже Володимир.

Володимир заохочує до таких пробіжок молодь та активістів старшого віку, які прагнуть змінювати життя та довкілля. Загалом до проєкту долучилось більше ніж 200 чоловіків та жінок. Проте організатори вірять – учасників стане ще більше.

– Бажаючих допомогти чимало, тож цьогоріч уже влаштовуємо четвертий екозабіг. Для таких заходів обираємо такі місця, які люблять відпочивальники, але куди не часто «добираються» комунальники, ділиться Володимир.
 

Він також пояснив, чому цього разу вирішили прибрати «Труханів острів».

– На минулому екозабігу ми познайомились із керівником Труханового острова, який зацікавився нашою ініціативою, пообіцяв допомогти та забезпечити нас водою, рукавицями та сміттєвими пакетами. Тому 4-ий екозабіг буде проходити на Трухановому острові, де багато хто любить відпочивати, проте мало хто – прибирати, каже пан Клименко.

Спортсмен сподівається, що кияни відгукнуться на цікаву ініціативу, і екозабіги стануть щотижневими – у столиці є чимало зелених куточків, які потребують регулярного прибирання.

Щоб долучитися до заходу, потрібно зареєструватися.

Катерина ШОБОТЕНКО, «Вечірній Київ»