На лівому березі в Києві оновили понад 300 дворів і проїздів

На лівому березі в Києві оновили понад 300 дворів і проїздів

На оновлення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів в усіх районах міста з бюджету столиці цього року виділили 620 млн грн.

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко.

– 840 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів у всіх районах столиці оновили цього року. В 2019 році - 827 дворів. Деякі з них не бачили ремонту по 40-50 років! - сказав Кличко. 
 
За словами мера Києва, велику програму з ремонту дворів місто розпочало минулого року. Якщо в 2019-му роботи здійснювали переважно у невеликих дворах та проїздах, то цьогоріч в основному на територіях площею понад 1 000 квадратних метрів. 
 
На більшості об’єктів роботи вже здійснили на понад 90 %. У Дарницькому, Оболонському, Подільському та Шевченківському районах роботи завершили в повному обсязі. Найбільшу кількість об'єктів оновили в Дарницькому районі – 111, у Дніпровському – 106, у Деснянському районі відремонтували 99 дворів і проїздів, в Cолом’янському районі – 91 об’єкт.

– Всього на оновлення прибудинкових територій та міжквартальних проїздів цьогоріч ми виділили 620 млн гривень. І цю програму з ремонту столичних дворів та проїздів продовжимо і наступного року, – наголосив Віталій Кличко.