Столичні учні створять 80 каменів спотикання

Столичні учні створять 80 каменів спотикання

Український центр вивчення історії Голокосту, Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні та Київська міська рада запрошують київських вчителів та школярів, заклади неформальної освіти, громадські організації, що працюють з підлітками, освітні центри до участі в проєкті зі вшанування пам'яті до 80-ої річниці трагедії Бабиного Яру «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва».

​Учасники проєкту матимуть змогу вшанувати пам'ять однієї або кількох осіб, чия загибель або порятунок пов'язані з Бабиним Яром у Києві. У період з жовтня 2020 року до лютого 2021 року за нашої освітньої та наукової підтримки ви зможете дослідити життєпис цієї особи або осіб, скласти детальну біографію та, врешті, вшанувати пам'ять, встановивши на їхню честь Камінь спотикання.

Камені спотикання – міжнародний, художній та комемораційний (вшанування пам'яті) проєкт, покликаний вшанувати тих, хто загинув від рук нацистів. Проєкт  розпочався зі встановлення перших каменів у берлінському районі Кройберг у 1996 році. З того моменту вже було відкрито більше 75 тисяч меморіальних каменів по всьому світу, включаючи й українські міста Рівне та Переяслав-Хмельницький. 
Настав час долучитися в Києві. особливо враховуючи той факт, що Бабин Яр, місце скоєння одного з найбільш сумнозвісних злочинів нацистів, знаходиться у самому серці нашого міста. 

Дедлайн подачі заявок: 1 листопада.

Детальніше про проєкт
Форма для участі

Нагадаємо, кияни можуть побачити трагедію Бабиного Яру завдяки віртуальній реальності.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»