У столичному парку «Юність» висадили понад 1 300 дерев та кущів

У столичному парку «Юність» висадили понад 1 300 дерев та кущів

У Святошинському районі відбулася нарада за участю голови РДА Сергія Павловського, присвячена реконструкції парку «Юність» (вул. Володимира Покотила).

Заступник директора КП УЗН Святошинського району Ольга Тарасова прозвітувала про комплекс робіт, проведених протягом тижня.

Зокрема, було проведено такі роботи:

– з озеленення території: облаштовано газон на площі 2,1 га; висаджено дерева (клени (32 шт.), липи (5), горобини плакучі (3), горобини скандинавські (9), акації шаровидні (14), токсодії (10) та кущі (ялівцю козацького (900 шт.), дерну білого (105), спіреї Вагнута (180), вейгел квітучої (30) і барбарису (105);

– з благоустрою: улаштовано покриття із асфальтобетонних сумішей (220 кв. м), улаштовано покриття з ФЕМ (300 кв. м), установлено МАФи (лави) у кількості 11 шт., улаштовано бетонне покриття на спортивному майданчику площею 187 кв. м.


Парк «Юність» у Святошинському районі був заснований у 1979 році силами учнів навколишніх шкіл. З 2011 року має статус пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення. Площа парку – 6,44 га.
У 2019 році розпочалася реконструкція парку. В рамках реконструкції було вирішено виокремити різні функціональні зони для відпочинку: прогулянкову, тихого відпочинку, спортивну, дитячо-ігрову, для проведення культурно-масових заходів. 
Проєктом оновлення парку передбачено відновлення старих і прокладання нових пішохідних доріжок, заміну інженерних мереж, встановлення сучасних дитячого та спортивного майданчиків, нових лав та урн, інформаційних та навігаційних табличок, влаштування LED-освітлення парку. Крім того, заплановано відремонтувати та підключити до інженерних мереж громадську вбиральню.

Нагадаємо, у Києві відкрили «куточок» Мюнхена.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»