Якісні захисні ролети від виробника «Liniyacomforta»

Якісні захисні ролети від виробника «Liniyacomforta»

Сьогодні захист приватних територій та приміщень є одним із найактуальніших питань у хороших господарів. Ви маєте можливість замовити захисті ролети для своїх приміщень напряму від виробника.

«Лінія комфорту» займає лідируючі позиції на ринку металоконструкцій ось уже 12 років. Нам довіряють наші клієнти, рекомендують нас своїм знайомим та близьким. Саме тому наші вироби можна зустріти у будь-якому куточку України від Києва до Одеси, від Львова до Харкова. Ми маємо власне виробництво та команду професіоналів, що дозволяє нам вирішувати найскладніші завдання. Ми співпрацюємо як із юридичними, так із фізичними особами. Беремось навіть за ті завдання, які не змогли виконати інші.

Які бувають ролети? 

Все залежить від профілю із якого вони виконані. 

1. Цільні, глухі ролети. Вони добре захищають вікна та двері від шуму, сонця, вітру, механічних пошкоджень, проникнення сторонніх осіб. Також можна замовити утеплені ролети, що взимку допоможе зекономити на витратах на опаленні. 

2. Ролети перфоровані з невеликими отворами по всьому полотну. Пропускають сонячні промені, проте дозволяють закрити приміщення від сторонніх очей. 

3. Ролети перфоровані з екструдованого металу. Ви могли зустрічати такі в офісних центрах, торгових центрах. Вони добре захищають приміщення від злому, проте зберігають можливість побачити вітрини та асортимент магазину.

Монтаж ролет відбувається двома шляхами:

1. Встановлення коробу ролети в фасад приміщення.

2. Накладний тип встановлення: короб акуратно монтується на фасад.

Ви можете підібрати композицію короба, рами та профілю, а також вибрати потрібний колір, який пасуватиме до загального стилю ваших будинків, квартир, магазинів, офісів.

Якщо вам складно вибрати потрібний виріб, наш менеджер зможе вам допомогти, складе креслення та кошторис на виріб протягом 15 хв. Також ви можете приїхати в наш офіс, щоб ознайомитись із прикладами наших робіт у міні виставковому залі. Після цього вам буде значно легше зробити вибір.

«Лінія комфорту» надає гарантію від виробника на 1 рік. Окрім цього ми можемо здійснити сервісне обслуговування, ремонт та заміну ролет, що були встановлені до цього. Гарантія на ремонтні роботи 6 місяців. Звертайтеся в наш офіс для розміщення замовлення, або заходьте на наш сайт, аби ознайомитись із асортиментом нашої продукції.

Обираючи «Лінію комфорту», ви обираєте якість.