У 2021 році Київ має реалізувати 351 проєкт Громадського бюджету

У 2021 році Київ має реалізувати 351 проєкт Громадського бюджету

У рамках Громадського бюджету-2021 переможцями стали 351 проєкт.

Відповідні ініціативи будуть реалізовані наступного року, розповів заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. Він зазначив, що до визначення найкращих проєктів долучилася рекордна кількість киян – більше, ніж 207 тисяч. Загалом було віддано понад 725 тисяч голосів. 

–  Якщо порівнювати із попередніми роками, то число громадських ініціатив суттєво зросло. Кількість проєктів які брали участь в голосуванні у 2017 році, порівнюючи із ГБ-2021, зросла в 4 рази – із 320 ініціатив до 1405.  Серед проєктів-переможців цього року маємо 276 малих на загальну суму майже 68 мільйонів гривень. І ще – 75 великих на 102 мільйони. Найбільше ініціатив подано в розділі освіта – фактично 55% від усіх проєктів. І маємо лише 7 ідей екологічного спрямування, – відзначив Володимир Прокопів. 

Серед ініціатив, які місто реалізовуватиме наступного року, – уже традиційний фестиваль SolomaFest, Radioday free open air в рамках святкування дня міста та міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик». Серед цікавинок – проведення наукових пікніків, відтворення будинку Крістера на гірці, рекорд України з експериментального ракетобудування, кіноклуб у Малій опері тощо. 

Міська влада на Громадський бюджет-5 передбачила 170 млн грн.

Нагадаємо, у Києві назвали переможців Громадського бюджету.

Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»