Віталій Кличко: Новий корпус клініки «Оберіг» – це приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади

Віталій Кличко: Новий корпус клініки «Оберіг» – це приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади

Новий корпус клініки «Оберіг» – це приклад успішної співпраці приватного інвестора та міської влади.

Фото Олексія Самсонова
Фото Олексія Самсонова

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook у дописі до відео про візит до медичного закладу.

– Відвідав сьогодні новий корпус клініки «Оберіг», що звели в столиці у рамках успішної співпраці приватного інвестора та міської влади. Завдяки реалізації цього інвестпроєкту, в Києві з’явився надсучасний медичний заклад, де можуть отримувати медичну допомогу не тільки  кияни, а й пацієнти з усього світу, – написав Віталій Кличко.

За словами мера Києва, інвестор вклав у проєкт майже 1 млрд гривень. З них – 13,6 млн гривень на розвиток міста – поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів Києва, ремонти відділень, закупівлю медичних меблів та обладнання.

Тільки цього року «Оберіг» сплатить ПДФО на понад 60 млн грн. А реалізація проєкту дозволила створити близько 500 нових робочих місць. 

Що важливо – у новому корпусі клініки відкрили і відділення для лікування хворих на коронавірус на 20 ліжок. І вже невдовзі планують облаштувати ще одне таке відділення.

– Київ сьогодні – це місто, яке дає багато можливостей для бізнесу за простими і прозорими правилами. І реалізація інвестпроєкту клініки «Оберіг» – приклад цього. Ми запрошуємо до співпраці активних та прогресивних підприємців. Щоб разом зробити Київ найкомфортнішим і найпривабливішим для життя і роботи європейським містом! – наголосив Віталій Кличко.

За його словами, наразі до інвестиційного конкурсу готуються ще кілька проєктів у медичній сфері. Зокрема, будівництво медичних закладів у Печерському, Дніпровському та Шевченківському районах міста.

Фото Олексія Самсонова